4adesing.com

Genel Dekorasyon Hizmetleri

Tüm Genel Dekorasyon Hizmetleri İçin 15 yıllık tecrübemizle yanınızdayız

Mimari çözümler üreten en özel ve en uygun tasarımları isteklere uygun hale getiren  dekorasyon ekibimiz çözüm odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Dış Cephe Kaplama Uygulamaları

Dış cephe ısı yalıtımı, bir bina yapısının dış cephesine uygulanan bir yalıtım tekniğidir. Bu teknik, bina içinde ısı kaybını azaltmak ve enerji verimliliğini arttırmak için kullanılır. Dış cephe ısı yalıtımı, hem bina içinin ısı kaybını azaltarak enerji tasarrufu sağlar hem de bina içindeki iklim kontrolünü daha rahat hale getirir. Ayrıca dış cephe ısı yalıtımı, mantolama bina yapısının ömrünü uzatır ve yangın güvenliğini arttırır.

Isı Yalıtım Sistem Uygulamaları

Isı yalıtımı ve dış cephe mantolama yapılmasıyla, binadan dışarıya olan ısı kaybı yalıtımsız duruma göre azalır, dolayısıyla ısınma için tüketilen yakıt miktarı da azalmış olur. Isı yalıtımlı duvarlarda iç yüzeylerde terleme sonucu küflenmeler, siyah lekelenmeler ve sıva veya boya kabarmaları oluşmaz.Yaşanılan odalar içinde hastalanmaya neden olan bölgesel sıcaklık farkları oluşmaz, dolayısıyla sağlık harcamaları azalır.

Asma Tavan Sistem Uygulamaları

Asma tavan uygulamaları, tesisatları gizleyerek dekoratif alanar yaratan ve sonrasında tesisata müdahale açısından kolay ve uygun sistem özelliklerine sahiptir.Asma Tavan Uygulamaları, hafif olmaları, binaların taşıyıcı sistemlerine yük bindirmemeleri, depreme dayanıklı esnek yapıya sahip olmaları nedeniyle son dönem uygulamalarda tercih edilme nedenleri olmuştur.

Kuru Duvar Sistem Uygulamaları

Kuru Duvar Sistemleri geleneksel yapı duvar tiplerine göre daha hızlı ve yaygın olarak kullanılan sistemlerdir.Kuru duvar sistemlerindeki uygulama boşluklarından her türlü tesisat geçirilebilir, tesisat işleri bu sayede kolaylaşır.Özellikle alçı esaslı levhalar; beton, çelik ve ahşap yapı elemanlarını yangına karşı korur.

Zemin ve Duvar Kaplama Sistem Uygulamaları

Bir mekândaki dekorasyonu, şıklığı ve temizliği ön plana çıkarabilmek için dikkat edilmesi gereken bir alandır.Zemin ve duvar kaplama uygulandığı ortama dekoratif ve estetik bir görünüm kazandırılması amacıyla ve bunun yanı sıra daha dayanıklı bir konuma getirilebilmesi maksadıyla yapılan uygulamadır.

Alüminyum Kapı - Pencere Sistemleri İmalat ve Montajı

Alüminyum malzemeden üretilen kapı ve pencereler çok düşük ya da çok yüksek sıcaklıklarda mekanik özelliklerini koruyabilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle geniş çerçeve ve yüksek çerçeve aralıklarının olduğu yerlerde kullanımı geniştir.Alüminyum kapı – pencere sistemlerinin çeşitli avantajları bulunmaktadır;hassas ölçülerde üretilebilir,hava giriş çıkışını önler ve uzun ömürlüdür.

Dekoratif Zemin Kaplama Sistem Uygulamaları

 Dekoratif zemin kaplama görsel açıdan şık ve estetik görünümlü bir zemin kaplama türüdür.Özellikle beton, mermer, tahta gibi su geçirgenlik özelliği olan zeminlerin su geçirgenliğini tamamen keser ve su izolasyonu görevi yaparak zemini ve bölgeyi tamamen nemden ve rutubetten korur.

Select your currency
Scroll to Top